Araç Kiralama

Araç Kiralama Nedir ve Nerelerden Yapılır?

son yıllarda artış gösteren araç kiralama sektörü, her geçen yıl yükliş gösteriyor. Araç kiralama ile ilgili merak edilen konulardan bahsedelim.

*Araç Kiralama nedir? Araç kiralama kelimesine eş değer olarak, Oto Kiralama, Rent A Car ve Araba Kiralama gibi kelimeler olarak bilinir. Araç kiralama, sizin günlük, haftalık, aylık yada yıllık araba kiralama işlemlerinize denir. Araç kiralama yaparak istediğiniz süre içerisinde o aracın sahibi olabilirsiniz. Süre bitince aracı tekrar ilgili araç kiralama firmasına teslim edersiniz. Bu şekilde hem siz kazanırsınız, hemde kiralama firması kazanır. Bazı zamanlar araç kiralama, araç satın almaya göre ekonomik olabilir. Genelde büyük firmalar araç almak yerine, araç kiralama gibi seçeneklere yönelir.

*Araç Kiralama işlemleri nerelerden yapılır? Araç kiralama işlemlerini çok büyük firmalardan yapmak isterseniz, karşınıza minimun 1 sene engeli çıkabilir. Yani bu demek oluyor ki en az 1 senelik araç kiralayabilirsiniz. Senelik olarak araç kiralamak istiyorsanız, Avis firmasından bilgi alabilirsiniz. Eğer ki günlük, haftalık yada aylık olarak araç kiralama yapmak istiyorsanız, inter araç kiralama firmasından bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hyundai Türkiye`de Üretim başlıklı makalemizde Hyundai, Hyundai ihracat ve Hyundai izmit hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir