CuteFTP

Ev ve Ev Ofis

Cute FTP CuteFTP dünyanın en beğenilen ve en güvenilir FTP dosya aktarıcısı masaüstü yazılımıdır. İster web sayfası yayınlayın, ister en yeni dijital görüntüleri, müzikleri veya yazılımları indiriyor olun, CuteFTP Lite ve CuteFTP Home işinizi yapmaya yardımcı olur. CuteFTP Professional , FTP, FTPS, HTTP, HTTPS ve SSH gibi sektör standardı protokolleri kullanarak en gelişmiş güç, performans ve güvenlik ko?ullarını sunar. Ayrıca, Apple Mac sürümü de vardır..

 

iş ve işletme

EFT Server Dünya çapında binlerce şirketin güvendiği, güvenilirliği kanıtlanmış FTP sunucusu. Sektöründe lider güvenlik, eksiksiz denetim ve raporlama ile gelişmiş otomasyon araçları sağlar. FTP, SFTP, FTPS, HTTP ve HTTPS gibi standart protokolleri destekler. Çözümü şirketiniz için özelleştirilmek üzere kullanılabilen isteğe bağlı eklenti modülleri. Ücretsiz 30 günlük deneme sürümünü talep edin.

Wide Area File Services Basit, gerçek zamanlı kopyalama, kullanıcılarınızın tüm coğrafi konumlardan, minimum bant genişliğini kullanarak mevcut tüm dosyalara hızla erişmesini sağlar.

Mail Express Büyük dosyaları doğrudan masaüstünüzden gönderin ve izleyin. Son kullanıcılar için geçici FTP oturumlarını ortadan kaldırarak BT iş yükünü azaltır. Microsoft Outlook’a entegre edilebilir.

Destek ve Yardım

Bilgi Bankası GlobalSCAPE Bilgi Bankası, sorunlarınızı hemen çözmenize yardımcı olan yararlı bir kaynaktır.

Kaybettiğiniz Serial Numarasını Öğrenin ilk kaydolduğunuzda kullandınız e-posta adresini biliyorsanız, seri numaranızı yeni adresinize gönderebiliriz.

Kayıtlı kullanıcı mısınız? Destek ile bağlantı kurun: Müşteri Hizmetleri veya Teknik Destek

Dünya Genelinde Satıcılar

Çevrimiçi Perakende Satıcılar GlobalSCAPE ürünlerini bölgenizin önde gelen perakende satıcılar

Onaylı Perakende Satıcılar Ürünü satın almadan önce ve aldıktan sonra size yardımcı olmak üzere eğitilmiş, nitelikli perakende satıcılar.

Onaylı Dağtıcılar GlobalSCAPE ürünlerini satan kalifiye dağıtıcıları seçebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi için GlobalSpace sitesine gidiniz.

Bir önceki yazımız olan Photoshop Yazılımındaki Yenilikler Adobe Photoshop CS6 başlıklı makalemizde Adobe Color Lava, adobe cs5 ve adobe cs5 serial hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir