iPhone 5 Çıkış Tarihi Haberleri

iPhone 5 Çıkış Tarihi Haberleri:

Yeni Apple Smartphone Ayrıntılar ve iOS 6 Model Uygulama Değişiklikleri

IPhone 5 çıkış tarihi yaklaştıkça, ayrıntıları önümüzdeki 6. nesil modeli ortaya çıkmaktadır. Apple Google ile sözleşme yenilemeyeceğinden; Görünüşe göre, yeni iPhone ile ilgili önemli uygulama değişiklikleri olacak.

Apple gelecek işletim sisteminin varsayılan YouTube uygulaması olmayacak diyor. iPhone kullanıcıları “hala telefonun tarayıcısından YouTube görebilirsiniz, çünkü” fret ahizesi veya doğrudan YouTube uygulaması yüklemek gerekmez. Ek söylentiler Apple söylentiler doğruysa Google Maps artık, gelecek modellerde iPhone entegre bir parçası olacaktır anlamına gelir ki, iOS 6 ile kendi harita programı kullanmak için planları olduğunu söylüyor.

Peki neden bu değişim? Kaynaklar tüketicilerin büyük ihtimalle yeni Apple iPhone 5 de Google yi daha az görecekler “Apple ve Google yavaş yavaş birbirlerinden uzaklaşıyorlar” diyor. Tabii ki bu söylentiler biraz kapalı olabilir, ama önceden değişikliklere hazır olmak her zaman iyidir.

 

Bir önceki yazımız olan Neon Tabela başlıklı makalemizde Neon Tabela, Neon Tabela Fiyatlandırma ve Neon Tabela Kullanın Alanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir