iPhone 5 ve iPhone 4S birlikte

iPhone 5 ve iPhone 4S birlikte

Yeni iPhone’a dair görseller artmaya başladı. Şimdi de bir İngiliz sitesi yeni iPhone’a ait olduğu söylenen bazı resimler paylaştı.

Sonbahar aylarında tanıtılması beklenen iPhone’a dair söylentiler ve resimler artmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Çin’de ortaya çıkan “dummy” modellerden sonra şimdi de KitGuru adlı site bazı resimler paylaştı. Erken bir mühendislik örneği olduğu belirtilen cihaz, iPhone 4S’e karşı boyutlara kıyaslama şansı sunuyor.

Resimde de görebileceğiniz gibi tasarım olarak neredeyse aynı görünen iki cihaz, boyut olarak birbirlerinden biraz farklı. Daha uzun olan yeni iPhone’un 4 inçlik bir ekrana sahip olduğu belirtiliyor. Nitekim uzun süredir gelen iddialar da bu yönde. Ayrıca yine daha önce iddia edildiği üzere cihazın alt kısmında daha küçük dock bağlantı yuvası bulunuyor.

Yeni iPhone’un arka kısmının metal olacağı bir süredir konuşulan detaylardan biriydi. Fakat resimlerdeki iPhone’un arka kısmı tümüyle camdan üretilmiş. İlginç bir detay da resimdeki yeni iPhone’un oldukça kirli olması. Bunun sebebi ise cihazın test amaçlı üretilmiş olmasıymış. Yani bu henüz kullanıcılara sunulmak üzere üretilen bir model değil. Bu durum henüz yeni iPhone’un tasarımının netleşmediğini de gösteriyor olabilir.

Elbette bu resimler üzerinden net bir şey söylemek halen mümkün değil. Ancak artmaya başlayan söylentiler “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” dedirtiyor.

Milliyet

Bir önceki yazımız olan Yüz Nakli başlıklı makalemizde Uğur Acar, Uşak Ahmet Kaya ve yüz nakli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir