Kiloya Karşı Teknoloji

Dünyada gelişen teknoloji ve beraberinde biz insanlara modern çağın getirdiği olumsuzluklar, zamansızlık… Günlük yaşantımızdaki hızlı tempo ve kendimize ayıramadığımız zaman sebebiyle sağlıksız besleniyor, stres sahibi oluyor, hareketsiz kalıyoruz. Tüm bunlara bağlı olarak vücudumuzda kan dolaşımı dengesi bozuluyor, kaslar yumuşuyor, dokular gevşiyor ve vücudumuzda su birikiyor. Sonuçta hızlı yağlanma, kilo alma ve şişmanlık gibi sorunlar ortaya çıkıyor.
Günümüzde en fazla duyulan şikâyet: “Kilo alıyorum, ne yapsam kilo veremiyorum!” Çağımızın ilerleyen teknolojisi önümüze birtakım imkânlar veriyor. Aktif spora alternatif olarak “EMS 24 PROFİ” cihazı, vücudumuzun bilinçli bir şekilde sağlıklı ve formda kalmasını kolaylaştırıyor. Siz de zamana ayak uydurarak kısa sürede vücutta biriken yağların kiloya dönüşmesinden kurtulabilirsiniz. Bu harika cihaz ile kısa sürede vücudunuzun belli bölgelerinde birikmiş yağların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Basenlerinizi inceltebilir, kasları güçlendirir, selülitlerinizden kurtulabilir, vücut ve göğüs bakımlarına profesyonelce hitap edebilirsiniz.

“EMS 24 PROFİ” cihazı ile 5 – 8 haftalık kürler halinde on değişik program uygulanabiliyor:

1) BASEN İNCELTMEK İÇİN HIZLI PROGRAM

2) YOĞUN KAS ÇALIŞTIRMA İLE BASEN İNCELTME PROGRAMI

3) KAS GELİŞRİRME-BASEN İNCELTME – YAĞ AZALTMA

4) SELİLÜTLERE KARŞI MASAJ PROGRAMI

5) DOĞUM SONRASI KİLO VERMEK İÇİN PROGRAM

6) HIZLI GÖBEK ERİTME PROGRAMI

7) GÖĞÜS DİKLEŞTİRME, FORM TUTMA PROGRAMI

8) KAN DEVERANINI HIZLANDIRICI, LENF KANALLARINI AÇMA PROGRAMI

9) LENFDERANAJ MASAJI, VÜCUTTAN ÖDEM ÇÖZME SU ATMA PROGRAMI

10) DÜZGÜN DURMA, SIRT PROGRAMI

Kilo vermek isteyenlerin kür süresince sağlıklı beslenmelerini de ihmal etmemesi gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Bilgilenmeden iPad Almayın başlıklı makalemizde iPad Mini ve iPad Sorunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir